آراد برندینگ
خانه / لوله پلی اتیلن / فروشنده لوله ۱۶۰ پلی اتیلن برندهای معتبر

فروشنده لوله ۱۶۰ پلی اتیلن برندهای معتبر

از لوله ۱۶۰ پلی اتیلن، بیشتر در آبرسانی استفاده می گردد؛ مثلاً در آبیاری زمین های زراعتی، گلخانه ها و باغات، نقش بسیار زیادی دارد. فروشنده این محصول، در برندهای معتبر آن را عرضه می کند. باید گفت، نوع مرغوب این لوله ها از مواد اولیه PE80 و PE100 تولید می گردند که از چگالی بالایی برخوردار هستند. 

فروشنده لوله 160 پلی اتیلن برندهای معتبر

روش نصب لوله ۱۶۰ پلی اتیلن

روش نصب لوله 160 پلی اتیلن پس از تهیه لوله ها، نوبت به اجراء آنان می رسد. روش نصب لوله ۱۶۰ پلی اتیلن، بر می گردد به نوع کاری شما. عموماً اتصال این لوله با استفاده از جوب لب به لب انجام می شود. باید گفت، محل اتصال نیز مقاومت بالایی دارد. این گونه درجه آب بندی به ۱۰۰% می رسد. 

از سوی دیگر، برای این که خیال تان بابت نصب لوله راحت شود، نیاز است که حتماً جای جوشکاری شده را بررسی کنید تا نشتی وجود نداشته باشد. 

روی هم رفته، بد نیست بدانید که لوله های مرغوب پلی اتیلن، با استانداردهای جهانی ساخته می شوند که برخی از معروفترین آنان شامل موارد زیر می باشند: 

  • استاندارد DIN 
  • استاندارد ASTM 
  • استاندارد D3035 
  • استاندارد NSF 
  • استاندارد AWWA 
  • استاندارد C906 

پلی اتیلن، در برابر سایر پلیمرهای دیگر (پی وی سی، پلی پروپیلن و …) از استحکام بیشتری برخوردار می باشد و به همین علت، کاربرد زیادی در شبکه های آبرسانی دارند. از آنان به شکل گسترده ای در صنایع و کشاورزی استفاده می نمایند. انعطاف پذیری بالا، مقاوم در مقابل شکست، عدم نشتی، بالا بردن راندمان کاری و … مزیت های آن است. 

مرکز عرضه لوله ۱۶۰ پلی اتیلن در کشور

مرکز عرضه لوله 160 پلی اتیلن در کشور در بالا با روش های نصب لوله پلی اتیلن آشنایی حاصل نمودید، در اینجا، می خواهیم بیشتر به موضوع مرکز عرضه لوله ۱۶۰ پلی اتیلن در کشور اشاره کنیم و این که یک محصول خوب بر چه اساسی قیمت گذاری می شود و به چه شیوه های فروش می رود؟ 

باید بگوییم که تعیین نرخ این نوع از کالاها بیشتر بستگی به شرکتی دارد که آن را می سازد. آنان لوله ها در طول کلاف های گوناگون، اوزان مختلف و همین طور ضخامت های متفاوتی عرضه می کنند که همه در هنگام ارزش گذاری، فاکتورهای اساسی محسوب می شوند. 

از طرفی، شیوه های عرضه نیز متفاوت است و اغلب مشاهده می نماییم که آن را به صورت عمده تهیه می کنند. همینطور خوب است که خرید مستقیم را از منبعی معتبر انجام دهید تا به این شکل، لوله های با کیفیت عالی و ارزان را تهیه کنید. برای نمونه، این سایت، عرضه کننده نوع مرغوب این نمونه از کالا است و به پخش سراسری می پردازد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

فروشنده لوله پلی اتیلن ۳/۴ اینچ نخدار

لوله های پلی اتیلن در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی استفاده می شود که دارای کاربردهای فراوانی می باشد و به دلیل استحکام بالا فروش بالایی نیز دارند. این مرکز

دیدگاهتان را بنویسید