آراد برندینگ
خانه / لوله پلی اتیلن / فروشگاه عرضه لوله ۲۵۰ پلی اتیلن

فروشگاه عرضه لوله ۲۵۰ پلی اتیلن

لوله ۲۵۰ پلی اتیلن جهت آبرسانی تاسیسات شهری و  خطوط و انشعاب انواع سیالات تولید شده و در فروشگاه های عرضه انواع لوله و ابزار آلات عرضه می گردد. لوله های پلی اتیلن در سایز و کیفیت های مختلف تولید و استفاده می شوند.

فروشگاه عرضه لوله 250 پلی اتیلن

قطر انواع لوله پلی اتیلن

قطر انواع لوله پلی اتیلن لوله های پلی اتیلن در قطرهای مختلف توسط کارخانجات ایران تولید و در پروژه های خطوط انتقال آب صنعتی و خانگی به کار می روند و در فشارهایی ۲ تا ۴۰۰ بار قابل انتخاب هستند و امروزه بیشتر از لوله پلی اتیلن در تاسیسات آبرسانی شهری به دلیل مزیت ویژه آن استفاده می گردد.

قطر انواع لوله پلی اتیلن بسته به نیاز پروژه متفاوت است و از ۱/۶ تا ۱۰۰سانتیمتر متغیر است و از نظر تحمل فشار اتمسفر به صورت زیر تقسیم می شوند:

 • ۴ اتمسفر
 • ۶ اتمسفر
 • ۱۰ اتمسفر
 • ۱۲/۵ اتمسفر
 • ۱۶ اتمسفر
 • فشار قوی یا فشار بالا

لوله پلی اتیلن با سایز ۱/۶ بیشترین استفاده را در صنایع کشاورزی دارند و در سیستم آبیاری قطره ای و تولید انواع محصولات گلخانه ای مانند خیار و گوجه استفاده می گردد و قدرت و دوام بالایی در برابر خوردگی از خود نشان می دهند.

لوله های پلی اتیلن بزرگترین سایز از نظر قطر بوده و برای انتقال آب با حجم و دبی بسیار بالا استفاده می شود و جهت انتقال آب به صورت زیر زمینی در پروژه های عظیم انتقال آب استفاده می گردد.

شرکت های وابسته به آب و فاضلاب و شهرداری  و کشاورزی بیشترین استقبال را از لوله های پلی اتیلن ۲۵۰ جهت استفاده در پروژه تاسیسات شهری و منابع آب کشاورزی و آبیاری نموده اند.

فروشنده لوله ۲۵۰ پلی اتیلن

فروشنده لوله 250 پلی اتیلن

 • لوله ۲۵۰ پلی اتیلن از پر استفاده ترین سایزها در بین لوله های پلی اتیلن است که توسط فروشنده در انواع لوله های فاضلابی و فشار قوی جهت توزیع و انتقال آب و تاسیسات شهری استفاده می گردد.
  معتبرترین فروشنده لوله ۲۵۰ در ایران انواع لوله های پلی اتیلن مرغوب در شاخه های ۶ و ۱۲متری را جهت استفاده در انواع کاربری ها را به خریدار پیشنهاد می دهد.

  شرکت های وابسته به آب و فاضلاب و شهرداری  و کشاورزی بیشترین استقبال را از لوله های پلی اتیلن ۲۵۰ جهت استفاده در پروژه تاسیسات شهری و منابع آب کشاورزی و آبیاری نموده اند.

  لوله های پلی اتیلن فشار قوی در فشارهایی مختلف ۴اتمسفر، ۶ اتمسفر و ۱۰ اتمسفر قابل سفارش هستند و از پر استفاده ترین لوله ها در بین مشتریان محسوب می گردند.

  لوله های پلی اتیلن در وزن و ضخامت های مختلف تولید می گردند که چند نمونه از مشخصات آن ها در زیر بیان شده است:

  ۱- لوله پلی اتیلن PE80 با قطر ۲۵ سانتیمتر و فشار ۴ اتمسفر و با وزن هر متر۵/۹۶ کیلوگرم.
  ۲- لوله پلی اتیلن PE100با قطر ۲۵ سانتیمتر و فشار ۴ اتمسفر و با وزن هر متر ۴/۸۳ کیلوگرم.
  ۳- لوله پلی اتیلن PE80 با قطر ۲۵ سانتیمتر و فشار ۶ اتمسفر و با وزن هر متر ۸/۵۹ کیلوگرم.
  ۴- لوله پلی PE100 با قطر ۲۵ سانتیمتر و فشار ۶ اتمسفر و با وزن هر متر ۷/۳۰ کیلوگرم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

فروشنده لوله پلی اتیلن ۳/۴ اینچ نخدار

لوله های پلی اتیلن در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی استفاده می شود که دارای کاربردهای فراوانی می باشد و به دلیل استحکام بالا فروش بالایی نیز دارند. این مرکز

دیدگاهتان را بنویسید