آراد برندینگ
خانه / لوله پلی اتیلن / فروشگاه مرکزی لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر

فروشگاه مرکزی لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر

لوله های پلی اتیلن، لوله های سیاه رنگی می باشند که با کشف خواص و مزایای آن ها امروزه در صنعت و تاسیسات استفاده های گسترده و بالایی از آن می شود.
این لوله ها در سه نوع مختلف که با خطوط آبی (آبرسانی)، خطوط زرد (گاز رسانی) و خطوط قهوه ای (فاضلاب) از هم تفکیک شده اند، تولید می شوند.
خرید اتصالات لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر، با قیمت عمده و مناسب در فروشگاه مرکزی این مجموعه به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

 فروشگاه مرکزی لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر

کاربرد لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر

کاربرد لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر لوله های پلی اتیلن به سبب ساختار شیمیایی منحصربفردی که دارند، کاربرد های بسیاری در صنعت دارند.
لوله های پلی اتیلن از گونه ای از پلیمر مصنوعی به همین نام به دست می آید.
مهمترین خصوصیات این لوله ها مقاومت بالای آن ها در برابر ضربه و فشار در دمای بسیار پایین است. همچنین مقاومت بالایی در برابر مواد خورنده و سایش دارند.
لوله های پلی اتیلن از لحاظ ضخامت گونه های متنوعی دارند.
لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر یا همان ۲۰ سانتیمتر یکی از انواع سایز های مختلف خانواده این لوله ها می باشند.
مهمترین کاربرد لوله پلی اتیلن سایز ۲۰۰ میلیمتر در تاسیسات لوله های انتقال آب می باشند.
اتصالات و شیر فلکه این لوله ها بسیار پرکاربرد و حیاتی می باشند لذا از آن ها برای انتقال آب آشامیدنی و کشاورزی و آبیاری باغات و گلخانه ها استفاده بالایی می شود. 
خرید لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر برای استفاده در سیستم های آبیاری قطره ای، سیستم آبیاری تحت فشار و سیستم آبیاری بارانی انتخاب بسیار مناسبی است.

قیمت خرید لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر

قیمت خرید لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر کاربرد لوله ۲۰۰ میلیمتر پلی اتیلن ها همواره در حال افزایش است. به همین خاطر تقاضای خرید و تولید آن ها نیز بالاست. بنابراین قیمت خرید این لوله ها برای مصرف کنندگان آن از اهمیت بالایی بهره مند است.
لوله پلی اتیلن رابطه مستقیمی با نفت دارد زیرا مواد تشکیل دهنده این لوله ها از نفت است، بنابراین قیمت آن ها نیز با قیمت جهانی نفت تداخل و رابطه مستقیم دارد. امروزه قیمت خرید لوله اتیلن ۲۰۰ میلیمتر بر طبق قیمت نفت روز به روز در حال افزایش است. قیمت این لوله ها تحت شرایطی می باشند، که یکی از آن ها خلوصی مواد تشکیل دهنده در آن است. میزان استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ساخت این لوله ها در قیمت گذاری آن تاثیر پذیر می باشد لذا مسلما کارخانجاتی که از مواد اولیه با کیفیت و خالص در تولیدات خود استفاد می کنند، قیمت محصولاتشان نیز بالاتر از تولیدی های نامرغوب و بی کیفیت است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

فروشنده لوله پلی اتیلن ۳/۴ اینچ نخدار

لوله های پلی اتیلن در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی استفاده می شود که دارای کاربردهای فراوانی می باشد و به دلیل استحکام بالا فروش بالایی نیز دارند. این مرکز

دیدگاهتان را بنویسید