آراد برندینگ
خانه / لوله پلیکا / لوله پلیکا ۱۲ اینچ قیمت | شرکت واردات وصادرات آن در ایران

لوله پلیکا ۱۲ اینچ قیمت | شرکت واردات وصادرات آن در ایران

لوله پلیکا ۱۲ اینچ قیمت آن نسبت به دیگر انواع لوله مناسب تر است و همچنین لوله پلیکا ۱۲ اینچ قیمت اصلی  آن از سایر لوله های پلاستیکی پلیکا مثل پلیکا ۱۰ اینچ بیشتر و کاربرد بیشتری در صنایع به عنوان یک وسیله ساخت و ساز دارد. شرکت واردات و صادرات لوله ۱۲ اینچ قیمت آن را به تصویب چه نهادی مشخص می کنند؟ 

برای تهیه لوله پلیکا باید به کارخانه های تولید لوله پلیکا که در سراسر شهرهای ایران در حال فعالیت هستند باید مراجعه نمود و از میان انواع مختلف آن نمونه مورد نظر خود را تهیه کرد.

قیمت لوله پلیکا ۱۲ اینچ تولید شده در کارخانه های تولید لوله بعد از تولید برای صادرات باید به تصویب نهادی که، در زمینه تایید استاندارد های لوله پلیکا فعالیت دارند برسد.

لوله پلیکا بسته به مواد پایه ساخت آن قیمت گذاری می شود و همیشه قیمت لوله از قیمت مواد اولیه باید بیشتر باشد در موارد خاصی در بازار که قیمت لوله از قیمت مواد اولیه کمتر است نشان از آن دارد که در ساخت آن لوله از مواد اولیه درجه کمتر استفاده شده و به عنوان لوله با درجه کیفی بالاتر دارد به فروش می رود.

هر لوله پلاستیکی استانداردی اعم از لوله پلیکا یا لوله های پلی اتیلن و پلی پروپیلن را از روی چند مشخصه می توان فهمید آیا خوب تولید شده است یا نه.

مشخصه هایی که کیفیت لوله پلاستیکی در نوع های مختلف را مشخص می کنند بدین گونه است، اول اینکه لوله باید علامت استاندارد و بهداشت مورد نظر را داشته باشد، دوم تاریخ تولید بر روی آن حک شده باشد، سوم از کارخانه های معتبر تولید شده باشند که دارای مجوزهای قانونی برای تولید هستند، چهارم بر روی لوله یک قسمت به این صورت نوشته شده باشد که مواد اولیه ساخته شده لوله چگونه و به صورت کدام لیست است و….

لوله های پلاستیکی را اگر بخواهیم به طور مستقیم خریداری نماییم دو راه عمده وجود دارد. اول اینکه مستقیم از تولید کننده خریداری نماییم، دوم اینکه از نمایندگی های فروش که در سایر شهر ها مستقر هستند و به همان قیمت کارخانه تولیدی لوله را به فروش عمده می رساتند تهیه کنیم. هم تولید کنندگان و هم نمایندگان فروش لوله اکثرا در بیشتر شهرها مستقر هستند و تمام انواع لوله تولیدی را دارا می باشند.


لوله پلیکا 12 اینچ قیمت | شرکت واردات وصادرات آن در ایران

شرکت طراحی لوله پلیکا در تهران

شرکت طراحی لوله پلیکا در تهرانشرکت های سازنده لوله پلیکا در تهران و شهرهای بزرگ برای طراحی انواع لوله پلیکا از طراحان مخصوصی که در این زمینه با کارخانه های سازنده لوله پلاستیکی همکاری دارند استفاده می کنند.

در سال های اخیر بازار لوله به دلیل اینکه در بیشتر صنایع استفاده می شود رونق زیادی پیدا کرده است که لوله پلیکا یکی از صدها نوع لوله موجود در بازار است که چند نمونه از مشهور ترین شرکت های سازنده آن را بخواهیم به شرح زیر نام می بریم.

نمونه های مشهور لوله پلیکا را به صورت زیر نام می بریم.

 • لوله پلیکا نیک پلیمر
 • لوله پلیکا دارا کار
 • لوله پلیکا سمنان درجه یک

نمایندگی فروش لوله پلیکا در سمنان

نمایندگی فروش لوله پلیکا در سمنانسمنان یکی از شهرهای دارای نمایندگی فروش لوله پلیکا در ایران هست که انواع و اقسام لوله را به قیمت درب کارخانه در اختیار مصرف کنندگان و لوله کشان قرار می دهند.

نمایندگی های فروش یکی از راه های خرید لوله پلیکا و خرید اتصالا لوله پلیکا است که مزیت خرید از این نمایندگی ها این است که به قیمت درب کارخانه لوله را در اختیار خریدارن قرار می دهند.

اگر به تاریخچه لوله با دید بازتری نگاه کنیم متوجه می شویم که تمام انواع لوله کاربرد های خاص خود را دارند و برای زندگی بشر یک اصل خیلی مهم به شمار می آید و باید به آن توجه زیادی شود.

به دلیل اهمیتی که لوله در زندگی روزمره دارد تولید کنندگان را بر آن داشته است که هر روزه با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و به کمک افراد متخصص در این زمینه روز به روز بر تنوع محصولات خود افزوده می کنند و محصولی که مطابق با سلیقه مصرف‌ کننده است وارد بازار می نمایند.

بزرگترین تولید کنندگان لوله پلیکا در ایران

بزرگترین تولید کنندگان لوله پلیکا در ایرانبزرگترین تولید کننده لوله پلیکا در کشور کدام است؟ تبریز یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله پلیکا در ایران می باشد که دارای کیفیت مرغوب و بهترین جنس مواد پلاستیکی ساخته شده است.

قیمت لوله پلیکا تبریز با توجه به کیفیت مواد پلاستیکی به کار رفته در ساخت آن مناسب است. لوله پلیکا برقی و همچنین لوله پلیکا ساختمانی و فاضلابی هر سه در تبریز تولید می شود.

لوله پلیکا که برای ساختمان در برق کشی ها استفاده می شود یک لوله های باریک با قطر دهانه کوچک هستند که ضخامت آن در حدود ۱۲ اینچ می باشد.

لوله هایی که برای برق کشی ساختمان کاربرد دارد به عنوان یک محافظ برای سیم برق و لوله خرطومی که سیم برق از داخل آن رد می شود عمل می کند و هم به صورت رو کار و هم به صورت توکار در ساختمان کار گذاشته می شود.

فروشگاه های معتبر لوله پلیکا در سطح کشور

فروشگاه های معتبر لوله پلیکا در سطح کشورفروشنده لوله پلیکا ۱۲ اینچ و سایر سایز ها در فروشگاه های معتبری که در سطح شهر فعالیت دارند یکی از سه قطب اصلی فروش لوله پلاستیکی در کشور به شمار می آید.

قیمت لوله پلیکا برقی چون جنس آن نسبت به لوله پلیکا که برای لوله کشی سیالات در ساختمان استفاده می شود از مواد نرم تری درست شده است ارزانتر و مناسب تر می باشد.

یکی از پرکاربردترین لوله های پلاستیکی در بازار لوله های پلیکا هستند این لوله ها در انواع مختلف لوله های آب رسانی، لوله های برق کشی ساختمان، لوله های فاضلاب و… تولید و پس از آن برای عرضه در بازار آماده فروش می باشد.

لوله های پلیکا که برای برق کشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد مهم هستند و افراد برق کار که برق کشی ساختمان ها را انجام می دهند با توجه به مکان های برق کشی ساختمان که کدام مکان باشد از نوع لوله خاصی استفاده می کنند.

لوله های پلیکا بر اساس ضخامت آن که بر حسب اینچ عموما اندازه گیری می شود و همچنین بر اساس رنگ مواد اولیه در تولید آن هر کدام برای مصرفی مناسب است که کسانی که جامعه استفاده لوله پلیکا هستند این امر را به خوبی می دانند.

لوله های مناسب برای برق کاری ساختمان در سایز های مختلف به شرح زیر تولید و روانه بازار می شود.

 • لوله برق کاری ساختمان پلیکا ۶۳ 
 • لوله برق کاری ساختمان پلیکا ۹۰
 • لوله برق کاری ساختمان ۱۱۰
 • لوله برق کاری ساختمان ۱۲۵
 • لوله ساختمان پلیکا برق کاری ۱۶۰ و بالاتر 

فروش لوله پلیکا درجه یک در بازار بین المللی

فروش لوله پلیکا درجه یک در بازار بین المللیلوله پلیکا درجه یک در بازار بین المللی کدام لوله است. فروش لوله پلیکا درجه یک در بازارهای بین المللی با قیمت فروش بالا به دلیل کیفیت جنس آن در حد نرمال می باشد.

یکی از کارخانه های تولید لوله پلیکا در کشور کارخانه لوله یاس است که به دلیل درجه یک بودن مواد اولیه در تولید لوله های خود قیمت لوله پلیکا یاس برای خرید کمی گران است.

همانطور که می دانیم لوله های به چند دسته لوله های چدنی، آلومینیومی، پلاستیکی، فلزی و… تقسیم می شوند که هر کدام از این لوله های برای تولید باید از مراحل ساخت کیفی منحصر به فرد عبور کنند و به یک محصول کاملا استاندارد تبدیل شوند.

لوله های پلاستیکی به عنوان یکی از انواع پرکاربرد لوله دارای درجه کیفی مختلف ساخته می شود و این درجه کیفی عموما در بازار به عنوان درجه یک و درجه دو به فروش می رسد. درجه کیفی لوله های پلاستیکی را مواد اولیه در ساخت آن تعیین می کند.

اگر مواد اولیه پلاستیکی  که برای لوله های پلاستیکی استفاده می شود از کیفیت و مرغوبیت در حد عالی برخوردار باشد لوله که از آن تولید می شود می گویند لوله درجه یک و اگر این گونه نباشد لوله درجه دو و بالاتر می گویند.

لوله های پلاستیکی یکی از اهمیت دارترین لوله های پرکاربرد هستند که در سه گروه اصلی لوله به صورت لیست زیر تقسیم می شود که مورد کاربرد هر کدام خاص خود است.

 • لوله پی وی سی 
 • لوله پلی پروپیلن 
 • لوله پلی اتیلن
 • لوله پلیکا که در واقع نوعی لوله پی وی سی است.

سفارش لوله پلیکا به صورت عمده

سفارش لوله پلیکا به صورت عمدهسفارش لوله پلیکا به صورت عمده چگونه است؟ لوله پلیکا عمده توسط کارخانه ها و نمایندگی های فروش در سراسر کشور در انواع مختلف و سایز های متفاوت  به فروش می رسد.

لوله پلیکا که برای فاضلاب کشی مورد استفاده کانال های عمیق فاضلاب قرار می گیرد باید از نظر استحکام دارای قدرت زیاد و شکنندگی آن کم و در مقابل حرارت دوام زیادی داشته باشد.

لوله های فاضلاب لوله های قطور با دهانه بزرگ هستند که ضخامت آن نسبت به دیگر لوله های پلیمری به دلیل کاربرد آن  بیشتر باید باشد.

لوله های پلیکا که برای آبیاری در مزارع کشاورزی غلات و صیفی جات و باغات میوه و تره بار استفاده کاربردی خوبی دارد در دو نوع است که مخصوص یک نوع آبیاری است.

یک نمونه از لوله های آبیاری مناسب آبیاری قطره ای هستند که لوله های نسبتا باریک با قطر دهانه و ضخامت ناچیز تولید می شوند و یک نمونه که برای آبیاری معمولی در زیر زمین کشاورزی تعبیه می شود نسبت به نوع قطره ای دارای قطر دهانه و همچنین ضخامت بیشتری است.

صادر کننده برتر لوله پلیکا در ایران

صادر کننده برتر لوله پلیکا در ایرانصادر کننده برتر لوله پلیکا کدام کشور است؟ ایران یکی از کشورهای مهم در زمینه صادرات لوله پلیکا در جهان شهرت دارد. لوله پلیکا یکی از انواع لوله های پلاستیکی مهم تولید شده در ایران است.

به تاریخچه تولید لوله در جهان و کشور ایران که دقت می کنیم متوجه می شویم که لوله ها یکی از وسایل کاربردی ضروری برای زندگی روزمره افراد بشر و همچنین برای صنعت تولید آن بسیار اهمیت دارد.

انواع مختلف لوله  بر اساس مواد اولیه در تولید آن به چند گروه اصلی به شرح زیر تقسیم می شوند که هر کدام دارای طرح، رنگ، سایز مختلف برای کاربرد های متفاوت تولید می شود.

انواع مختلف لوله از نظر مواد اولیه 

 • لوله چدنی
 • لوله آلومینیومی 
 • لوله فلزی
 • لوله پلاستیکی 
 • لوله پلیمری

پخش عمده لوله پلیکا ۱۲ اینچ در کشور

پخش عمده لوله پلیکا 12 اینچ در کشورانواع مختلف لوله پلیکا از نظر سایزبندی به چه صورت است؟ پخش انواع مختلف لوله پلیکا ۱۲ اینچ و دیگر سایزهای پرکاربرد آن عمده عرضه می شود.

رنگ و سایزبندی دو تا فاکتور مهم در تعیین لوله پلیکا از میان فاکتورهای زیادی است که برای تعیین لوله پلیکا لازم است زیرا در فشار زیاد و فشارهای ضعیف اینکه لوله با کدام سایز و کدام رنگ مناسب است تعیین می شود.

کارخانه های تولید لوله پلیکا دارای مراحل ساخت زیادی است که در آخرین مرحله به کمک دستگاه پرس ضخامت لوله برای کاربردهای مختلف را مشخص می کنند و بر اساس همان ضخامت لوله را تولید می کنند.

سایز بندی های خاص لوله های پلیکا به شرح زیر است

 • لوله پلیکا با سایز ۸ اینچ
 • لوله پلیکا در سایز ۱۰ اینچ
 • لوله پلیکا با سایز ۱۲ اینچ 
 • لوله پلیکا با سایز ۱۴ اینچ
 • لوله پلیکا در سایز ۱۸ اینچ

عرضه لوله پلیکا ۱۲ اینچ با نازل ترین قیمت

عرضه لوله پلیکا 12 اینچ با نازل ترین قیمتلوله پلیکا ۱۲ اینچ با نازل ترین قیمت را چطور می توان تهیه نمود؟ عرضه انواع مختلف لوله پلیکا با قیمت مناسب و ارزان مستقیم توسط کارخانه یا نمایندگی های فروش انجام می شود.

لوله پلیکا در رنگ های مختلف تولید می شود که یکی از گزینه هایی که می توان از روی آن تشخیص داد که کدام لوله برای کجا کاربرد دارد همین رنگ های متفاوت لوله پلیکا می باشد.

انواع مختلف رنگ لوله به شرح زیر است.

 • لوله پلیکا خاکستری
 • لوله پلیکا مشکی
 • لوله پلیکا سبز
 • لوله پلیکا آبی 
 • ….

آخرین قیمت لوله پلیکا ۱۲ اینچ در بازار

آخرین قیمت لوله پلیکا 12 اینچ در بازارلوله پلیکا ۱۲ اینچ در بازار با آخرین قیمت های اتحادیه تولید و فروش که قیمت انواع مختلف لوله های پلاستیکی و فلزی و چدنی و آلومینیومی را تعیین می کند عرضه می شود.

لوله پلیکا با توجه به کاربرد آن انواع مختلف دارد که به شرح زیر است.

 • لوله پلیکا ساختمانی 
 • لوله پلیکا فاضلاب
 • لوله پلیکا هواکشی
 • لوله پلیکا آبیاری 

شرکت صادراتی لوله پلیکا در جنوب

شرکت صادراتی لوله پلیکا در جنوبشرکت لوله پلیکا صادراتی در جنوب کشور کدام شرکت می باشد. شرکت لوله پلیکا آذین یکی از شرکت های تولید کننده لوله پلاستیکی در ایران است که در زمینه صادرات فعال است.

بازار لوله پلیکا آذین یک بازار جهانی برای صادرات لوله پلیکا در انواع طرح ها و ضخامت های مختلف می باشد که بازار داخلی در ایران را هم به صورت قوی ساپورت می کند.

تولید لوله پلیکا ۱۲ اینچ طبق استاندارد های جهانی

تولید لوله پلیکا 12 اینچ طبق استاندارد های جهانیتجارت لوله پلیکا ۱۲ اینچ اگر طبق استاندارد های جهانی تولید شود می تواند در روند واردات لوله پلیکا ۱۲ اینچ و صادرات آن نقش عمده ای برای صادر کننده لوله پلیکا ۱۲ اینچ به حساب آید.

لوله پلیکا ۱۲ اینچ و لوله پلیکا ۱۰ اینچ به عنوان دو سایز پر کاربرد لوله پلیکا در کشور تولید و برای خرید عموم مردم در اختیار نمایندگی فروش شهرهای مختلف قرار می گیرد.

اتصالات لوله پلیکا خیلی اهمیت دارد که حتما دارای مواد اولیه پلاستیکی محکم باشد که وقتی دو تا چند تا لوله پلیکا را قرار است به هم متصل نماید دارای نشتی و یا شکستی و خورندگی نباشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

خرید لوله پلیکا گرانولی فشار قوی

لوله پلیکا وسیله ای کاربردی و بسیار ضروری است که از آن در صنایع مختلف بسیار بهره می برند، این شرکت بهترین نوع لوله را با فناوری های پیشرفته تولید می کند، لوله م

دیدگاهتان را بنویسید