آراد برندینگ
خانه / نوار تیپ / مرجع فروش نوار تیپ بدون درز

مرجع فروش نوار تیپ بدون درز

در آبیاری زمین زراعی، باغ ها و گیاهان پرورش داده شده در گلخانه ها، از سیستم های جدید استفاده می نمایند که نیازمند به لوله های مخصوصی می باشند. در این خصوص، امروزه کشاورزان از نوار تیپ بدون درز نیز کار می گیرند. می توانید نوع مرغوب این کالا را با مراجعه به مرجع فروش اصلی، به صورت تضمین شده، به دست آورید. 

مرجع فروش نوار تیپ بدون درز

مشخصات نوار تیپ بدون درز

مشخصات نوار تیپ بدون درز ساختار بدون درز نوار تیپ، باعث شده تا لوله از مقاومت بیشتر در مقابل نوسانات فشار برخوردار شود. این یکی از اصلی ترین مشخصات نوار تیپ بدون درز است. باید گفت، سازندگان چنین کالایی، با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن، سوراخ هایی را جهت خروج آب به وسیله لیزر انجام می دهند. 

این کار توسط کامپیوترهای مجهز صورت گرفته که که کیفیت قابل توجهی به آن می دهد و از سوی دیگر، باعث می ‌گردد تا عملکرد خوبی نوار، پیدا کند. در هر حال، چنین محصولاتی را به دلایل متعددی در کشاورزی نوین به کار می برند که به برخی از مزیت های آن اشاره می نماییم: 

  • پیش‌ گیری از مصرف آب بالا 
  • کنترل نمود آبیاری 
  • استفاده در شرایط فشار آب پایین 
  • رساندن آب به همه گیاهان 

امروزه شرکت های مختلفی را می توان سراغ گرفت که در زمینه تولید این نوع از نوار تیپ ها فعالیت نموده و محصولاتشان را به شکل بسته بندی های چندین متری ارائه می دهند. قابل ذکر است که این نوع از وسایل کاربردی در کشاورزی، در حال حاضر، مصرف بالایی دارد و در هر شرایط اقلیمی نیز قابل اجرا می باشد. 

قیمت خرید نوار تیپ بدون درز

قیمت خرید نوار تیپ بدون درز نوار تیپ بدون درز را از جنس های پلیمری تولید می نمایند. بهترین نوع آنان کالاهایی اند که رسوب در میان شان گیر نمی کند، در برابر کودهای شیمیایی، سموم مختلف و همینطور رطوبت، مقاوم هستند و از جانبی، به گیاهان کشت شده نیز آسیب نمی رسانند. گفتنی است، قیمت خرید نوار تیپ بدون درز نیز بر همین اساس تعیین می گردد. 

مسائل دیگری هم وجود دارند که می شود به نوع خرید و فروش، شرکت سازنده و قطرها و جدارهای آن اشاره کرد. 

استفاده از نوار بدون درز، همانطور که اشاره کردیم، مزیت های مختلفی دارد و به این علت است که هم اکنون زارعان زیادی از آن کار می گیرند. در شرایطی که کشور با بحران کمبود آب مواجه است و از سوی دیگر، نیاز شدید به مواد غذایی وجود دارد، بهترین کار، به استفاده از روش های جدید آبیاری می باشد که نیاز به وسایل کاربردی هم دارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

فروشندگان نوار تیپ زیر خاک در بازار

نوار تیپ زیر خاک در حقیقت نوعی لوله مخصوص انتقال آب می باشد که بیشتر برای آبیاری بارانی و قطره ای از آن استفاده می شود. نوار تیپ زیر خاک، به گونه ای است که در ز

دیدگاهتان را بنویسید