آراد برندینگ
خانه / لوله پلی اتیلن / مرجع پخش لوله پلی اتیلن فاضلابی در کشور

مرجع پخش لوله پلی اتیلن فاضلابی در کشور

امروزه برای کاربردهای متفاوت از لوله های پلی اتیلن استفاده می شود. لوله پلی اتیلن فاضلابی یکی از انواع لوله های پلی اتیلن است. برای انتقال فاضلاب بهتر است از این لوله ها استفاده شود زیرا این نوع لوله ها را با چگالی بالا و فشار بالا تولید می کنند. جهت اطلاع از انواع لوله پلی اتیلن فاضلابی می توانید با مرجع پخش آن در نقاط مختلف کشور در ارتباط باشید. سایز این لوله ها متفاوت است. مقاومت بالا، تحمل دمای زیاد و طول عمر مناسب از ویژگی های بارز انواع لوله های پلی اتیلن می باشد.

مرجع پخش لوله پلی اتیلن فاضلابی در کشور

انواع سایز لوله پلی اتیلن فاضلابی

انواع سایز لوله پلی اتیلن فاضلابیسایز لوله پلی اتیلن با توجه به نوع کاربردی که خواهد داشت متفاوت است. در اکثر شهرهای کشور جهت انتقال فاضلاب شهری از لوله های فاضلابی که از جنس پلی اتیلن هستند استفاده می شود. سایز این لوله ها در واحد اینچ از ۱/۵ اینچ تا ۱۶ اینچ تولید می شود. طول این لوله ها به صورت ۶ متری و ۱۲ متری است. البته ضخامت انواع لوله های پلی اتیلن متفاوت است. 

معمولا برای لوله کشی فاضلاب خانگی از لوله پلی اتیلن فاضلابی با فشار اتمسفر ۴ استفاده می شود. هرچه فشار اتمسفر این لوله ها بالاتر رود، ضخامت آن ها نیز بیشتر خواهد شد. افزایش ضخامت باعث می شود دهانه لوله ها تنگ تر شود. لذا لوله پلی اتیلن فاضلابی بهتر است با فشار ۴ اتمسفر باشد. 

از جمله کاربردهای این نوع لوله ها عبارتند از:

  • جمع آوری فاضلاب شهری و روستایی
  • انتقال پساب های صنعتی
  • جمع آوری آب های سطحی
  • شبکه های زهکشی 

صادرات لوله پلی اتیلن فاضلابی به خارج

صادرات لوله پلی اتیلن فاضلابی به خارجایران از جمله کشورهای موفق در تولید گسترده بهترین لوله های پلی اتیلن است. تولید استاندارد و کیفیت بالای این محصولات باعث شده که کشورهای خارجی این نوع لوله ها را تقاضا و خریداری کنند. 

صادرات نمونه های مختلف لوله های پلی اتیلن از جمله نوع فاضلابی آن به خارج اخیرا بسیار زیاد شده است و آن هم به دلایل مزایای مفیدشان است. 

از جمله ویژگی هایی که باعث شده صادرات لوله فاضلابی به صورت روز افزون رونق بالایی به خود بگیرد موارد زیر می باشد:

  • سبک
  • حمل و نقل آسان
  • مقاومت بالا
  • نصب راحت
  • طول عمر بالا
  • قیمت مناسب

این لوله ها بر اثر فشارهای مکانیکی از خود مقاومت نشان می دهند و فرسوده نمی شوند. اگر شما در زمینه خرید و فروش انواع لوله پلی اتیلن فاضابی هستید بهتر است خرید خود را از این سایت به قیمت عمده انجام دهید. این محصولات به قیمت درب کارخانه برای شما محاسبه می شوند. کیفیت بالای این لوله ها توسط کارشناسان فروش تضمین خواهد شد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

فروشنده لوله پلی اتیلن ۳/۴ اینچ نخدار

لوله های پلی اتیلن در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی استفاده می شود که دارای کاربردهای فراوانی می باشد و به دلیل استحکام بالا فروش بالایی نیز دارند. این مرکز

دیدگاهتان را بنویسید