آراد برندینگ
خانه / لوله25پلی اتیلن / مرکز فروش لوله ۲۵ پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر

مرکز فروش لوله ۲۵ پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر

مرکز فروش لوله ۲۵ پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر با فعالیت به صورت مستقیم و اینترنتی توانسته رضایت متقاضیان بسیار زیادی را در این زمینه ایجاد نمایند و از آنجایی که لوله های پلی اتیلن در صنایع مختلف کاربردهای ویژه‌ای به خود اختصاص می‌دهند، فروش مستقیم آنها و قیمت مناسب این کالاها می تواند به جلب رضایت مشتریان بیشتر ختم می گردد.

مرکز فروش لوله 25 پلی اتیلن 10 اتمسفر

ویژگی انواع لوله پلی اتیلن چیست؟

ویژگی انواع لوله پلی اتیلن چیست؟ انواع لوله پلی اتیلن در واقع در گروه محصولات بسیار باکیفیت قرار می‌گیرند که توسط واحدهای تولیدکننده محصولات پلیمری طراحی تولید و روانه بازار می‌شود. لوله های پلی اتیلن دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد هستند و معمولاً در نمونه های متفاوتی معرفی می گردند که حتماً باید برای خرید آنها به شناسایی آنها پرداخت تا بتوان بهترین انتخاب را انجام داد. در زمینه بررسی ویژگی ها و مشخصات انواع لوله پلی اتیلن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لوله های پلی اتیلن از انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار هستند و همین دلیل در صنایع مختلف پلی اتیلن از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند و حجم بسیار کمتری به خود اختصاص می دهند.
 • لوله های پلی اتیلن در برابر اسیدها مواد شیمیایی و همچنین پرتو ماوراء بنفش مقاومت لازم را به خود اختصاص می‌ دهند. به همین دلیل جهت استفاده در حرفه کشاورزی گزینه بسیار خوبی هستند.
 • این محصولات در بهترین کیفیت ها از مواد اولیه پلی اتیلن در گرید های مختلف تولید می شوند.
 • نصب لوله های پلی اتیلن در عمق های زیاد و سطح خاک به راحتی انجام می پذیرد.
 • این نوع لوله ها از لحاظ وزنی بسیار سبک هستند و در مقایسه با دیگر لوله های بتنی و سیمانی حمل و نقل آنها آسان تر انجام می پذیرد.
 • لوله های پلی اتیلن برای نگهداری به فضای کمتری در مقایسه با دیگر لوله ها نیازمند هستند.

بهترین مشخصه لوله ۲۵ پلی اتیلن کدام است؟

بهترین مشخصه لوله 25 پلی اتیلن کدام است؟ پخش لوله پلی اتیلن در سایز و ابعاد مختلف باعث شده است که تمامی واحدهای مصرفی بتوانند بر اساس نیاز خود انواع این لوله‌ها را خریداری کرده و مورد استفاده خود قرار دهند.

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم لوله های پلی اتیلن از ویژگی‌ ها و مشخصات منحصر به فردترین در مقایسه با دیگر لوله ها برخوردار هستند و همین موارد باعث شده است که امروزه در صنایع مختلف اعم از کشاورزی، صنایع پتروشیمی، صنایع کاور کردن کابل و فیبر های نوری و همچنین در فرایند های کارخانجات در خطوط سیالات آنها از انواع این لوله ها استفاده می شود.

یکی از پرکاربرد ترین انواع لوله های پلی اتیلن با نام لوله ۲۵ پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر معرفی می گردد این محصول از بهترین ویژگی ها و مشخصات برخوردار است و همین دلیل در مصارف گوناگون به راحتی می‌ توان از انواع این محصولات استفاده کرد. بهترین مشخصه لوله ۲۵ پلی اتیلن وزن مناسب و سایز و اندازه بسیار استاندارد این محصول می باشد که به همین دلیل از آن در شبکه های آبرسانی و همچنین در شبکه های فاضلاب روستایی و شهری، در شبکه های کشاورزی و آبیاری قطره‌ای، پوشش انواع کابل استفاده می‌شود.

این محصولات از وزن بسیار سبک برخوردار هستند و در موقع نصب، به ماشین آلات سنگین نیازی ندارند. یکی دیگر از مهمترین ویژگی های این محصول این است که در برابر فشارهای بالا مقاومت بسیار زیادی به خود اختصاص می دهد د و استفاده از آن یک انتخاب مناسب و مقرون به صرفه در هر پروژه می باشد.

کارآیی لوله پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر

ابعاد و قطر انواع لوله های پلی اتیلن با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی دارد و همین موضوع تنوع کاربری این کالاها را بسیار زیاد کرده است. اما به طور کلی می توان گفت این نوع لوله ها در خصوص آب و فاضلاب بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌دهند.

همانطور که اشاره کردیم یکی از بهترین انواع لوله های پلی اتیلن در قطر ۲۵ میلی متری معرفی می گردد که کارایی بسیار زیادی در صنایع مختلف از آن خود نموده است. در زمینه برشماری کارایی های متنوع لوله پلی اتیلن ۲۵ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مناسب برای کاور کردن کابل و فیبر نوری
 • انتقال آب دریا به دیگر آب‌های شور
 • خطوط اصلی پرفشار و انتقال محصولات نفتی
 • مورد استفاده در خطوط سیالات در فرایند کارخانجات
 • مناسب برای خطوط آب سرد برای واحدهای صنعتی اعم از پالایشگاه‌ها، کارخانجات، پتروشیمی و نیروگاه ها
 • مورد استفاده برای قفس پرورش ماهی و خطوط تهویه مطبوع

کارایی این محصول در مقایسه با دیگر انواع لوله های پلی اتیلن بسیار بیشتر است و همانطور که اشاره کردیم این لوله ها از وزن و ابعاد بسیار استاندارد برخوردار هستند که در بیشتر پروژه‌های صنعتی به راحتی می‌توان از آنها استفاده کرد/ وزن مناسب و حمل و نقل راحت این نوع لوله ها جزو مهمترین دلایلی است که طیف کاربری آنها را گسترده تر نموده است.

بازار پخش انواع لوله پلی اتیلن

بازار پخش و فروش لوله پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر در مقایسه با دیگر نمونه ها از روند و رونق بسیار بیشتری برخوردار می باشد و همانطور که اشاره کردیم این نوع کالاها کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف به خود اختصاص می‌دهند که همین پارامتر در افزایش بازار فروش آن ها تاثیر بسیار زیادی داشته است.

در بازار پخش انواع لوله پلی اتیلن قیمت های متنوعی برای فروش این نوع کالاها در نظر گرفته می شود که تعیین قیمت این محصولات بر اساس کیفیت و نوع آنها و میزان مقاومت این محصولات و همچنین سایز و اندازه آنها مشخص می گردد.

مهمترین تفاوت انواع لوله های پلی اتیلن در نوع مواد اولیه است که در طراحی و تولید این نوع محصولات مورد استفاده قرار می گیرد زیرا مواد اولیه پلی اتیلنی که در این خطوط تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرند در گروه مواد پلیمری واقع شدند و نیاز به فرآیندهای پلیمریزاسیون بسیار دقیق دارند و همین دلیل واحدهایی که از این مواد اولیه برای تهیه کالاهای خود استفاده می‌کنند، از نظر گرید بندی این کالاها را مورد بررسی قرار داده و بر اساس همین گریدها این مواد اولیه متفاوت را در خط تولید خود استفاده کرده و در نهایت لوله های پلی اتیلن متناوبی را تولید و روانه بازار می نمایند.

بازار پخش انواع لوله پلی اتیلن تولید شده در برندهای داخلی علاوه بر داخل کشور در خارج از کشور نیز از روند رو به رشدی برخوردار می باشد زیرا این نوع محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و همانطور که می‌دانید در بیشتر صنایع و برای انجام پروژه‌های مختلف از انواع این نوع محصولات استفاده می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

دیدگاهتان را بنویسید