آراد برندینگ
خانه / لوله آبیاری / نمایندگی فروش لوله آبیاری تاشو برند معتبر

نمایندگی فروش لوله آبیاری تاشو برند معتبر

در گذشته به دلیل کمبود امکانات آبیاری زمین های کشاورزی بیشتر به صورت طبیعی صورت می گرفت و همین باعث می گشت که در مناطقی که کم باران بوده محصولات با کیفیتی برداشت نشده و حتی برخی از این زمین ها به دلیل باران کم بی استفاده باقی می ماندند اما با گذر زمان و ساخت لوله و شیلنگ های مخصوص آبیاری این مشکلات نیز برطرف شده است.

امروزه مدل های لوله های آبیاری از نوع سخت و بی انعطاف خارج شده و لوله آبیاری تاشو با قابلیت های فراوانی که در ادامه به آن می پردازیم جایگزین آن گشته است. 

 

نمایندگی فروش لوله آبیاری تاشو برند معتبر

مهمترین قابلیت لوله آبیاری تاشو

مهمترین قابلیت لوله آبیاری تاشو لوله هایی که برای امر آبیاری مورد استفاده قرار می گیرند باید جنس با کیفیت و مقاومی داشته باشند زیرا انواع سنگ های ریز و خارهایی کوچک و بزرگی در زمین های کشاورزی وجود دارد که می تواند باعث سوراخ شدن شیلنگ و لوله شود به همین دلیل جنس آنها بسیار مهم است.

لوله های تاشو بسیار انعطاف پذیر بوده و همین امر استفاده از آن را به طور قابل توجه ای آسان گردانیده است این لوله ها برخلاف لوله های قدیمی که سخت و سفت بودند و نگهداری آنها نیازمند مکان زیادی بود که گاه باعث دزدیده شدن آن نیز می شد چون کشاورزان جای مناسبی برای حفاظت از آن نداشتند و مجبور می شدند آن را در زمین رها کنند، بعد از استفاده حجم آن کاهش یافته و به راحتی جمع می شود و به جای کمتری نیز نیاز دارند. 

کشاورزانی که سن بالاتری دارند و از درد کمر رنج می برند و همچنین کشاورزان جوان برای پیشگیری از آسیب های بدنی بسیار علاقه مند به خریداری این محصول شگفت آور شده اند. 

توزیع لوله آبیاری تاشو در سراسر کشور

توزیع لوله آبیاری تاشو در سراسر کشور کشاورزان برای بهبود عمل آبیاری و به تبع آن برداشت محصول با کیفیت تر و فروش بیشتر همواره به دنبال وسایل کشاورزی مرغوب و کاربردی می گردند تا هم از میزان سختی و مشقت کار آبیاری کم تر شود و هم همانطور که گفته شد محصول بهتری به دست آید.

قابلیت لوله تاشو باعث گشته کشاورزان در سراسر کشور در تلاش برای خرید لوله تاشو جنس خوب باشند ولی یکی از مشکلات آن ها دور بودن از شهر و عدم دسترسی به مراکز توزیع لوله آبیاری است که تولید کنندگان برای فراهم کردن راحتی بیشتر کشاورزان زحمت کش این مشکل را حل نموده اند بنابراین کشاورزان در هر کجا که هستند به وسیله اینترنت می توانند به این مراکز دسترسی داشته باشند و مناسب با نیاز خود لوله آبیاری مورد نیاز خود را سفارش دهند و درب خانه آن را تحویل بگیرند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله آبیاری قطره ای ۱۶ پلی اتیلن

قیمت لوله آبیاری قطره ای 16 پلی اتیلن را از تولید کننده این محصول که بهترین مواد اولیه رابرای ساخت این لوله استفاده می کند با پایین ترین مقدار ممکن استعلام نمود

دیدگاهتان را بنویسید