آراد برندینگ
خانه / لوله پلی اتیلن / قیمت فروش لوله پلی اتیلن سایز ۹۰ درب کارخانه

قیمت فروش لوله پلی اتیلن سایز ۹۰ درب کارخانه

 لوله پلی اتیلن سایز ۹۰ نوعی از لوله است  که کیفیت خوب و طول عمر بیشتری نسبت به دیگر لوله ها دارد.

استفاده از لوله های پلی اتیلن در بسیاری از موارد از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد؛ موادی که برای تولید انواع لوله پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرند بسیار ارزان تر از موادی هستند که برای تولید سایر لوله های صنعتی مانند لوله های فلزی استفاده می شوند. 

قیمت فروش لوله پلی اتیلن سایز 90 درب کارخانه

کاربرد لوله پلی اتیلن سایز ۹۰

 کاربرد لوله پلی اتیلن سایز 90  لوله های پلی اتیلن سایز ۹۰ نوعی از نوعی از لوله هستند که در موارد خیلی زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.

از کاربرد لوله سایز ۹۰ می توان به استفاده آن در مصارف کشاورزی و آبیاری زمین های کشاورزی اشاره کرد که امروزه به طور وسیع و گسترده مورد استفاده کشاورزان قرار گرفته و تا حدود خیلی زیادی از لحاظ اقتصادی به کشاورزان کمک کرده است این نوع از لوله کیفیت خیلی خوبی دارد که قابل تعمیر هم هست و در برابر نور آفتاب و عوامل شیمیایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

 این لوله در بیشتر پروژه های آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از پرکاربردترین لوله های پلی اتیلن در صنایع آب و فاضلاب، لوله پلی اتیلن سایز ۹۰ است.

از این لوله به عنوان مسیری برای هدایت آب آشامیدنی به سمت ساختمان ها استفاده می شود. این لوله ها در برابر تنش های محیطی خیلی مقاوم هستند و به راحتی تخریب نمی شوند. اتصال این لوله ها به راحتی و با استفاده از انواع اتصالات پلی اتیلنی میسر است.

روش جوش لب به لب توسط حرارت بالا نیز برای این لوله ها کاربرد دارد.این لوله پلی اتیلن به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شود. دیواره این لوله بسیار مقاوم است؛ و همچنین عدم ایجاد رسوب در دیواره، یکی دیگر از مزایای این لوله پلی اتیلنی است.

شرکت عرضه لوله پلی اتیلن سایز ۹۰ در تهران

شرکت عرضه لوله پلی اتیلن سایز 90 در تهران  عرضه لوله پلی اتیلن سایز ۹۰ در شرکت های تولید این نوع از لوله در سراسر ایران وجود دارد.

عرضه این لوله پلی اتیلنی در شرکت تهران هم وجود دارد که از آن برای موارد مورد نیاز خریداری می شودرنگ های پلی اورتان براق چون مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع اشعه های نور خورشید و همچنین باران اسیدی دارند و به خاطر داشتن مقاومت خیلی بالا در برابر رطوبت و چسبندگی عالی بر روی انواع سطوح و پوشش ها به عنوان لایه آخری برای پوشش سطوحی که در معرض مستقیم نورخورشید و شرایط سخت آب و هوایی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

 لوله های  پلی اتیلن سایز ۹۰ تولید شده در ایران و همچنین شرکت های تهران، استفاده های گوناگونی دارد همین موضوع باعث محبوبیت این محصول شده است.

لوله پلی اتیلن به دو دسته ی کلی لوله پلی اتیلن تک لایه و لوله پلی اتیلن دو لایه دسته بندی می گردد. که هر کدام از آن ها در تمامی سایز ها تولید می شوند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

فروشنده لوله پلی اتیلن ۳/۴ اینچ نخدار

لوله های پلی اتیلن در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی استفاده می شود که دارای کاربردهای فراوانی می باشد و به دلیل استحکام بالا فروش بالایی نیز دارند. این مرکز

دیدگاهتان را بنویسید