آراد برندینگ
خانه / لوله پلی اتیلن / نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن ۱۲۵

نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن ۱۲۵

لوله پلی اتیلن ۱۲۵یکی از پر فروش ترین محصولات در بین شرکت های عمرانی و ساختمات سازی می باشد. برای خرید لوله پلی اتیلن می توانید به صورت مستقیم از نمایندگی های آن اقدام به خرید کنید.

نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن 125

فشارکاری لوله پلی اتیلن ۱۲۵

فشارکاری لوله پلی اتیلن 125 فشارکاری لوله ۱۲۵ بر اساس قطر و ضخامت آن تعیین می شود. فشار کاری پلی اتیلن ۱۲۵ به صورت ردیفی می باشد. این لوله سایز های مختلف بر حسب میلی متر شاخه ای طول ۶ متری و ۱۲ متری تولید و عرضه می شود.

نوع کلافی این لوله در طول کلاف های ۵۰متری تولید می شود. در واقع بزرگترین سایز های این لوله فاضلابی را که می توان به شکل کلافی تولید کرد سایز های متنوع بر حسب میلی متر است.

دلیل اینکه طول کلاف این لوله بر حسی ۱۲۵ میلی متر ۵۰ متر است این است که ارتفاع کلاف بسیار زیاد می شود و دیگر قابل حمل نیست. نکته کلاف این لوله سایز ۱۲۵ میلی متر را با تریلی نمی توان حمل کرد.
انواع لوله پلی اتیلن میلی متر (۵ اینچ) :  

لوله پلی اتیلن فاضلاب ۱۲۵، فشار کار ۴ اتمسفر و ۵ اتمسفر، تنها به شکل شاخه ای تولید می شود و برای انتقال فاضلاب استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن صد بیست پنج؛ فشار کاری ۶ اتمسفر، به صورت کلاف های ۵۰ متری برای کاور کابل برق، مخابرات و دوربین های مدار بسته استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن فشار قوی ۱۲۵: با فشار های ۶ بار، ۱۰ بار، ۱۶ بار، برای انتقال آب شرب، کشاورزی، و زه کشی با مواد صد در صد تازه و مهر استاندارد استفاده می شود، همراه با اتصالات جوشی، رینگ و فلنج و اتصالات پیچی پلی اتیلن به یکدیگر متصل می شوند.

قیثمت خرید لوله پلی اتیلن ۱۲۵ در بازار

قیثمت خرید لوله پلی اتیلن 125 در بازار قیمت لوله پلی اتیلن ۱۲۵ به دلیل تحریم های اقتصادی و صعود و نزول دلار در حال نوسان می باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب د اخت لوله پلی اتیلن در قیمت گذاری آن تاثیر می گذارد. هر چه لوله پلی اتیلن از نظر کیفیت مرغوب تر باشد قیمت آن بیشتر می باشد و بالعکس. خرید به صورت مستقیم برای خریدار بسیار سود آور می باشد.  خرید مستقیم به دلیل بدون واسطه بودن از تولیدکننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار ارزان قیمت خواهد بود. خریدار با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری می کند.  خرید مستقیم مزایای بسیاری برای خریدار به همراه دارد از جمله جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی، جلوگیری از آلودگی هوا و ترافیک، خرید آسان و ارزان و ارسال رایگان و …را دارا می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

فروشنده لوله پلی اتیلن ۳/۴ اینچ نخدار

لوله های پلی اتیلن در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی استفاده می شود که دارای کاربردهای فراوانی می باشد و به دلیل استحکام بالا فروش بالایی نیز دارند. این مرکز

دیدگاهتان را بنویسید